Gå til innhold

Teknisk Bureau Tromsø

I Tromsø selger vi både nye biler og tilbyr bruktbiler. Vi har autorisert verksted for alle våre merker, men gjør også reparasjoner av andre bilmerker.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, bilpleie, dekkhotell, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring!

77 60 78 00

post@tbureau.no

Skattørvegen 48, 9018 Tromsø

Mercedes-Benz Citroën Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Verksted:
Hverdager 07:30 – 16:00

Delelager:
Hverdager 08:00 – 16:00

Bilsalg:
Hverdager 08:00 – 16:30
Lørdag 11:00 – 14:00

Åpningstider Påske2022

Se plantegning Teknisk Bureau Tromsø

Adresser

Teknisk Bureau Bruktbilsenter,
Skattøravegen 52, 9018 Tromsø

Post:
Teknisk Bureau AS
Postboks 6150, 9291 Tromsø

Faktura Teknisk Bureau AS:
EHF til org.nr. 925 162 728
e-post til: faktura@tbureau.no

Kontaktpersoner

Selger Peugeot, Opel, Citroën

Håkon Matsson

94 42 66 13

haakon.matsson@tbureau.no

Håkon Matsson

Selger Kia, Opel

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Freddy Pettersen

Selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Selger Mercedes-Benz

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Stian Olaisen

Salgskoordinator

Jonas Aasland

93 47 98 11

jonas.aasland@tbureau.no

Jonas Aasland

Salgsjef

Fredrik S. Johannessen

91 87 10 05

fredrik.johannessen@tbureau.no

Fredrik S. Johannessen

bilklargjører

Espen Hauge

espen.hauge@tbureau.no

Espen Hauge

Bilklargjører

Mariusz Truszczynski

mariusz.truszczynski@tbureau.no

Mariusz Truszczynski

Bilklargjører

Christian Wyman

christian.wyman@tbureau.no

Christian Wyman

Bilklargjører

Ovidiu-Gabriel Junjan

ovidiu.junjan@tbureau.no

Ovidiu-Gabriel Junjan

Selger Mercedes-Benz

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Selger Peugeot, Opel, Citroën

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Selger Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Ronny Andersen

Mercedes-Benz personbil

Gruppeanrop

93 47 98 86

Gruppeanrop

Peugeot, Kia, Opel, Citroën personbil

Gruppeanrop

93 47 98 87

Gruppeanrop

Kundeansvarlig Mercedes-Benz

Katharina Stene

katharina.stene@tbureau.no

Katharina Stene

Kundeansvarlig Peugeot, Kia, Opel, Citroën

Tor-Kristian Jensen

tor-kristian.jensen@tbureau.no

Tor-Kristian Jensen

Kundeansvarlig Mercedes-Benz

Stine Olsen

stine.olsen@tbureau.no

Stine Olsen

Kundeansvarlig Peugeot, Kia, Opel, Citroën

Fredrik Kalstad

fredrik.kalstad@tbureau.no

Fredrik Kalstad

Kundeansvarlig

Stein Jøran Nergård

Stein Jøran Nergård

Kundeansvarlig KIA, Peugeot

Marthe Eline Albrigtsen

marthe.eline.albrigtsen@tbureau.no

Marthe Eline Albrigtsen

Ettermarkedssjef

Thomas Andersen

90 50 48 52

thomas.andersen@tbureau.no

Thomas Andersen

KUNDEANSVARLIG PEUGEOT, KIA, OPEL, CITROËN

Bjørn Arne Hyld

bjoern.arne.hyld@tbureau.no

Bjørn Arne Hyld

Mercedes-Benz varebil, last og buss

Gruppeanrop

93 47 98 85

Gruppeanrop

Peugeot, Opel, Citroën varebil

Gruppeanrop

93 47 98 87

Gruppeanrop

Kundeansvarlig varebil, minibuss

Geir Inge Sollied

93 47 98 85

geir.inge.sollied@tbureau.no

Geir Inge Sollied

Kundeansvarlig Peugeot, Kia, Opel, Citroën

Tor-Kristian Jensen

tor-kristian.jensen@tbureau.no

Tor-Kristian Jensen

Kundeansvarlig lastebil, buss

Freddy Jørgensen

93 47 98 85

freddy.jorgensen@tbureau.no

Freddy Jørgensen

Kundeansvarlig Peugeot, Kia, Opel, Citroën

Fredrik Kalstad

fredrik.kalstad@tbureau.no

Fredrik Kalstad

Kundeansvarlig varebil, minibuss

Jan-Oskar Solheim

93 47 98 85

jan-oskar.solheim@tbureau.no

Jan-Oskar Solheim

Kundeansvarlig KIA, Peugeot

Marthe Eline Albrigtsen

marthe.eline.albrigtsen@tbureau.no

Marthe Eline Albrigtsen

Ettermarkedssjef

Thomas Andersen

90 50 48 52

thomas.andersen@tbureau.no

Thomas Andersen

KUNDEANSVARLIG PEUGEOT, KIA, OPEL, CITROËN

Bjørn Arne Hyld

bjoern.arne.hyld@tbureau.no

Bjørn Arne Hyld

Gruppeanrop

93 47 98 80

Gruppeanrop

Delesjef

Magne Stakkevold

93 47 98 33

magne.stakkevold@tbureau.no

Magne Stakkevold

Deleselger

Idar Ingebrigtsen

93 47 98 26

idar.ingebrigtsen@tbureau.no

Idar Ingebrigtsen

Deleselger

Caroline Skutvik

caroline.skutvik@tbureau.no

Caroline Skutvik

Deleselger

Camilla Isaksen

93 47 98 56

camilla.isaksen@tbureau.no

Camilla Isaksen

Deleselger

Per Mortensen

91 83 83 11

per.mortensen@tbureau.no

Per Mortensen

Deleselger

Jan Roger Johansen

93 47 98 27

jan.roger.johansen@tbureau.no

Jan Roger Johansen

Deleselger

Jens August Leding

48 13 09 81

jens.august.leding@tbureau.no

Jens August Leding

Deleselger

Daniel Hansen-Ovesen

93 47 98 42

daniel.hansen@tbureau.no

Daniel Hansen-Ovesen

Deleselger

Daniel Storli

94 17 53 31

daniel.storli@tbureau.no

Daniel Storli

Lærling

Katharina Jensen Stene

katharina.stene@tbureau.no

Katharina Jensen Stene

Lærling

Emil Østgaard Evensen

emil.evensen@tbureau.no

Emil Østgaard Evensen

Sentralbord

Tove Gjerp Solstad

77 60 78 00

tove.gjerp.solstad@tbureau.no

Tove Gjerp Solstad

Adm. Direktør

Anita Jacobsen

95 70 61 00

anita.jacobsen@tbureau.no

Anita Jacobsen

Økonomisjef

Bodhild Undal

90 93 51 82

bodhild.undal@tbureau.no

Bodhild Undal

Økonomikonsulent

Oda Reinholdtsen

93 47 98 04

oda.reinholdtsen@tbureau.no

Oda Reinholdtsen

Økonomikonsulent

Hennie Jakobsen

91 85 38 20

hennie.jakobsen@tbureau.no

Hennie Jakobsen

Økonomikonsulent

Andrine Sem Rørnes

95 79 02 54

andrine.roernes@tbureau.no

Andrine Sem Rørnes

Økonomikonsulent

Lotte Hansen

91 64 77 66

lotte.hansen@tbureau.no

Lotte Hansen

Vaktmester

Jonny Antonsen

91 56 45 23

jonny.antonsen@tbureau.no

Jonny Antonsen

Kantine medarbeider

Inger Johanne Robertsen

93 47 98 08

inger-johanne.robertsen@tbureau.no

Inger Johanne Robertsen
Cover for Teknisk Bureau AS
4,375
Teknisk Bureau AS

Teknisk Bureau AS

Forhandler for Mercedes-Benz, Peugeot, Kia, Opel, Citroën samt bruktbil i Tromsø.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 time siden
Teknisk Bureau AS

Vi gratulerer Troms Portservice As med ny bil til 30 Års jubileet 🎂
Narve og medhjelper Gustav er superfornøyd med den nye Vitoen.
... Se merSe mindre

Vi gratulerer Troms Portservice As med ny bil til 30 Års jubileet 🎂
Narve og medhjelper Gustav er superfornøyd med den nye Vitoen.
3 dager siden
Teknisk Bureau AS

⭐️ Vi har 2stk. Mercedes-Benz EQS klar for rask levering i Tromsø. Ta turen innom eller kontakt vår selger Alexander
(Tel: 932 83 657 / Mail: alexander.davidsen@tbureau.no)⭐️
Med en rekkevidde på opptil 780 kilometer (WLTP) og en effekt på opptil 385 kW møter drivverket til EQS alle forventninger fra en progressiv sedan i S-Klasse segmentet :-)
... Se merSe mindre

⭐️ Vi har 2stk. Mercedes-Benz EQS klar for rask levering i Tromsø. Ta turen innom eller kontakt vår selger Alexander 
(Tel: 932 83 657 / Mail: alexander.davidsen@tbureau.no)⭐️
Med en rekkevidde på opptil 780 kilometer (WLTP) og en effekt på opptil 385 kW møter drivverket til EQS alle forventninger fra en progressiv sedan i S-Klasse segmentet :-)Image attachment

Kommenter på facebook

Inge Elvebakk og Knut-Ivar Johansen her har dåkk kværsin 👍🏻🥂

Fredrik Kalstad-Tjosaas har du kjøpt bursdagsgave??? 🤣🤣

Bård-Esben Heitmann må du fære å prøve direktør bil nr1 her 🤩

1 uke siden
Teknisk Bureau AS

Vi gratulerer sjåfør Eivind og Tromsø kommun med ny Mercedes-Benz Atego 1530 med 10t krok fra Multilift :-) ... Se merSe mindre

Vi gratulerer sjåfør Eivind og Tromsø kommune med ny Mercedes-Benz Atego 1530 med 10t krok fra Multilift :-)
Last mer