Gå til innhold

Teknisk Bureau Sortland

Teknisk Bureau Sortland er autorisert forhandler for Kia, Mercedes-Benz og Peugeot person- og varebiler med salg og service. Vi har et oppegående serviceverksted samt en moderne lakk- og karosseriavdeling med flinke fagarbeidere.

76 11 18 55

post.sortland@tbureau.no

Strandgt 60, 8403 Sortland

Mercedes-Benz Peugeot Kia

Åpningstider

Salg/verksted:
Hverdager: 08:00 – 16:00
Lørdag: 10:00 – 13:00

Vi ønsker å være tilgjengelig for deg også om våre ordinære åpningstider ikke passer.
Ta kontakt med oss på forhånd så ser vi hva vi kan få til!

Adresser

Post:
Strandgt 60, 8403 Sortland

Faktura Teknisk Bureau Sortland AS:
EHF til org.nr. 935 396 387
e-post til: faktura.sortland@tbureau.no

 

Kontaktpersoner

Drift og garanti

Raymond Ramstad

45 39 36 05

raymond.ramstad@tbureau.no

Raymond Ramstad

Kundeansvarlig Mercedes-Benz

Roar Holkestad

45 39 36 02

roar.holkestad@tbureau.no

Roar Holkestad

Kundeansvarlig Peugeot, Kia og Opel

Hege K. Olsen

45 39 36 11

hege.kristin.olsen@tbureau.no

Hege K. Olsen

Ettermarkedssjef

Gøran Danielsen

45 39 36 09

goran.danielsen@tbureau.no

Gøran Danielsen

Kundeansvarlig

Leif-Jarle Olsen

45 39 36 06

leif-jarle.olsen@tbureau.no

Leif-Jarle Olsen

Formann Skadeavdeling

Freddy Gjertsen

90 21 55 61

freddy.gjertsen@tbureau.no

Freddy Gjertsen

Deleselger

Kjetil Ludviksen

48 06 75 27

kjetil.ludviksen@tbureau.no

Kjetil Ludviksen

Deleselger

Børge Hammer Eilertsen

91 54 41 40

borge.hammer.eilertsen@tbureau.no

Børge Hammer Eilertsen

Ettermarkedssjef

Gøran Danielsen

45 39 36 09

goran.danielsen@tbureau.no

Gøran Danielsen

Daglig leder

Petter Løkken

90 11 33 01

petter.lokken@tbureau.no

Petter Løkken

Økonomiansvarlig

Trine Amundsen

45 39 36 10

trine.amundsen@tbureau.no

Trine Amundsen
Cover for Teknisk Bureau Sortland
1,858
Teknisk Bureau Sortland

Teknisk Bureau Sortland

Din Lokale Kia, Mercedes-Benz og Peugeot forhandler i øyriket Vesterålen.

Velkommen til oss og blåbyen Sortland, og til en hyggelig bilhandel hos Teknisk Bureau.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 dager siden
Teknisk Bureau Sortland

Går du med en selger i magen, eller kanskje vet du om en som vil være egnet?

Vi er på jakt etter bilselger - se mer her.
kjelseth.no/uncategorized/har-du-lyst-til-a-bli-vesteralens-dyktigste-bilselger/

Del og tips gjerne :)
... Se merSe mindre

Går du med en selger i magen, eller kanskje vet du om en som vil være egnet?

Vi er på jakt etter bilselger - se mer her.
https://kjelseth.no/uncategorized/har-du-lyst-til-a-bli-vesteralens-dyktigste-bilselger/

Del og tips gjerne :)

Spennende muligheter for deg som liker å jobbe med de heftigste og tyngste kjøretøyene. Snart er vårt lastebilverksted klart for innflytting:

Se mer her - del og tips gjerne om du kjenner noen flinke folk :)

kjelseth.no/ledige-stillinger/vil-du-vaere-med-pa-noe-tungt-i-vesteralen/
... Se merSe mindre

Spennende muligheter for deg som liker å jobbe med de heftigste og tyngste kjøretøyene. Snart er vårt lastebilverksted klart for innflytting:

Se mer her - del og tips gjerne om du kjenner noen flinke folk :)

https://kjelseth.no/ledige-stillinger/vil-du-vaere-med-pa-noe-tungt-i-vesteralen/

Vi gratulerer en lykkelig eier med ny bil. Du kan nå se Kia EV6 GT - Line på veien i vakre Vesterålen. Vi takker for tilliten,og ønsker lykke til. ... Se merSe mindre

Kommenter på facebook

Takk for handelen 🤩

Gratulerer med nybil Victoria Skagtun Karlsen og Erling Korneliussen 🤩💐🍾🥂

Last mer