Gå til innhold

Teknisk Bureau Narvik

Teknisk Bureau Narvik er forhandler av Peugeot, Kia, Subaru og Mercedes nyttekjøretøy.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring! Vi holder til rett ved E6, 6 km sør for Narvik sentrum.

Vi gjør oppmerksom på at vi selger Mercedes-Benz personbil via Teknisk Bureau Tromsø.

76 95 03 20

post.narvik@tbureau.no

Ankenesveien 130, 8520 ANKENES

Mercedes-Benz Peugeot Kia Subaru

Åpningstider

Salg:
Hverdager 07:30 – 16:00
Lørdag Stengt

Verksted:
Hverdager 07:30 – 15:30
Lørdag Stengt

Adresser

Post:
Ankenesveien 130
8520 ANKENES

Faktura Teknisk Bureau Narvik:
EHF til org.nr. 915 945 902
e-post til: faktura.narvik@tbureau.no

Kontaktpersoner

Selger varebil

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Selger varebil

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Selger varebil

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Kundeansvarlig/delelager

Marcus Wangberg

90 10 21 43

marcus.wangberg@tbureau.no

Marcus Wangberg

Kundeansvarlig Kia/Subaru person og varebil

Per Oscar Johnsen

93 07 29 75

per-oscar.johnsen@tbureau.no

Per Oscar Johnsen

Kundeansvarlig Peugeot person og varebil

Linn Hansen

90 36 65 38

linn.hansen@tbureau.no

Linn Hansen

Delesjef/Kundeansvarlig Peugeot og Mercedes-Benz

Hallstein Monkan

93 06 56 89

hallstein.monkan@tbureau.no

Hallstein Monkan

Kundeansvarlig/delelager

Marcus Wangberg

90 10 21 43

marcus.wangberg@tbureau.no

Marcus Wangberg

Delesjef/Kundeansvarlig Peugeot og Mercedes-Benz

Hallstein Monkan

93 06 56 89

hallstein.monkan@tbureau.no

Hallstein Monkan

Konstituert avdelingsleder

Andreas Jensen Voje

93 06 89 73

andreas.jensen.voje@tbureau.no

Andreas Jensen Voje

Økonomikonsulent

Andrine Sem Rørnes

95 79 02 54

andrine.roernes@tbureau.no

Andrine Sem Rørnes
Cover for Teknisk Bureau Narvik
1,403
Teknisk Bureau Narvik

Teknisk Bureau Narvik

Teknisk Bureau Narvik er forhandler av Peugeot, Kia, Subaru og Mercedes Nyttekjøretøy.Samt godkjent Mercedes-Benz ettermarkedsforhandler for vare, last og personbil.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 måneder siden
Teknisk Bureau Narvik

Våre vinnere av Åpningsfest konkurranse i butikk er nå trukket 🎉 Tusen takk til dere alle som var innom å deltok.
Vi ønsker å gratulere; Liv Toril Bloch med to valgfrie billetter til hjemmekamp med Arctic Eagles, Roald Kristensen med gavekort på EU-kontroll og Lage Erlandsen med Nokian dekk inntil kr. 10.000,-.
Alle vinnere blir kontaktet med info på sms :-)
... Se merSe mindre

Våre vinnere av Åpningsfest konkurranse i butikk er nå trukket 🎉 Tusen takk til dere alle som var innom å deltok.
Vi ønsker å gratulere; Liv Toril Bloch med to valgfrie billetter til hjemmekamp med Arctic Eagles, Roald Kristensen med gavekort på EU-kontroll og Lage Erlandsen med Nokian dekk inntil kr. 10.000,-.
Alle vinnere blir kontaktet med info på sms :-)
Last mer