Gå til innhold

Teknisk Bureau Leknes

Teknisk Bureau Leknes AS, tidligere Joh. Vian AS er et velrennomert selskap med historie tilbake til 1945.

Hos oss finner du et av markedets bredeste bilsortiment. Uansett hvilke ønsker du har når det gjelder bil, så er sjansen stor for at vi har en modell som passer dine behov. Vi har en butikk med godt utvalg av tilbehør og et autorisert verksted med kyndige mekanikere som benytter originale deler.

76 05 42 00

post@johvian.no

Idrettsgata 28, 8370 Leknes

Mercedes-Benz Opel Peugeot Kia Suzuki Isuzu

Åpningstider

Salg:
Mandag – Fredag 08:00 – 16:00
Torsdager og lørdager er salgsavdelingen åpen etter avtale.

Verksted:
Mandag – Fredag 07:30 – 15:30

Deler:

Mandag – Fredag 07:30 – 16:00

Adresser

Post:
Idrettsgata 28, 8370 Leknes

Faktura Teknisk Bureau Leknes AS:
Org.nr. 915 019 102
e-post til: post@johvian.no

Kontaktpersoner

Selger

Danny Benjaminsen

95 72 33 55

danny@johvian.no

Danny Benjaminsen

Selger

Danny Benjaminsen

95 72 33 55

danny@johvian.no

Danny Benjaminsen

Selger

Danny Benjaminsen

95 72 33 55

danny@johvian.no

Danny Benjaminsen

Kundemottaker Tastevalg 1

Morten Pilkvam

76 05 42 00

morten@johvian.no

Morten Pilkvam

Kundemottaker Tastevalg 1

Hans Olav Martinsen

76 05 42 00

hans.olav@johvian.no

Hans Olav Martinsen

Kundemottak leder Tastevalg 1

Marius Strandheim

76 05 42 00

marius@johvian.no

Marius Strandheim

Teknisk leder Tastevalg 4

Kent Åge Johansen

76 05 42 00

kent@johvian.no

Kent Åge Johansen

Verkstedleder Tastevalg 4

Øystein Wangen

76 05 42 00

oystein@johvian.no

Øystein Wangen

Ettermarkedssjef / reklamasjonsansvarlig Tastevalg 1

Leif-Arne Dalheim

76 05 42 00

leif.arne@johvian.no

Leif-Arne Dalheim

Delelager selger Tastevalg 2

Mona Markussen

76 05 42 00

mona@johvian.no

Mona Markussen

Delelagersjef Tastevalg 2

Yngve Johansen

76 05 42 00

yngve@johvian.no

Yngve Johansen

Daglig leder Tastevalg 3

Ronny Solheim

90 92 42 90

ronny@johvian.no

Ronny Solheim

Økonomiansvarlig Tastevalg 4

Wenche Ekløv

76 05 42 00

wenche@johvian.no

Wenche Ekløv
Cover for Teknisk Bureau Leknes
1,879
Teknisk Bureau Leknes

Teknisk Bureau Leknes

Teknisk Bureau Leknes. Alt for deg og bilen din!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 dager siden
Teknisk Bureau Leknes

Vi har 3 slike bruktbiler på vei inn til lager hos oss! 🤩

☑️ Mercedes Benz EQC 400
☑️ Alle har den populære AMG pakken
☑️ Fint utstyrte biler
☑️ Norske biler med nybilgaranti
☑️ 20 og 21 modeller
☑️ Pris fra 669.000,- - 719.000,-
... Se merSe mindre

Vi har 3 slike bruktbiler på vei inn til lager hos oss! 🤩

☑️ Mercedes Benz EQC 400 
☑️ Alle har den populære AMG pakken
☑️ Fint utstyrte biler 
☑️ Norske biler med nybilgaranti 
☑️ 20 og 21 modeller 
☑️ Pris fra 669.000,- - 719.000,-
Last mer