Gå til innhold

Teknisk Bureau Harstad

Få et enkelt og trygt bilhold sammen med oss.

Våre medarbeidere er under kontinuerlig opplæring og sertifisering, og sitter inne med størst mulig kunnskap om våre bilmerker.

77 01 32 00

post.harstad@tbureau.no

Stangnesterminalen 2B, 9409 Harstad

Mercedes-Benz Citroën Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Bilsalg
Mandag – fredag: 08:00 – 16:00
Lørdag – søndag:  Stengt

Verksted
Mandag – fredag: 07:30 – 15:30

Delelager
Mandag – fredag: 07:30 – 16:00

Adresser

Post:
Stangnesterminalen 2B, 9409 Harstad

Faktura Teknisk Bureau Harstad AS:
EHF til org.nr. 915 945 902
e-post til: faktura.harstad@tbureau.no

Faktura Teknisk Bureau Last Harstad AS:
EHF til org.nr. 918 876 588
e-post til: faktura.harstadlast@tbureau.no

Kontaktpersoner

Bilklargjører

Rune Andreassen

Rune Andreassen

Bilklargjører

Tormund Nyheim

Tormund Nyheim

Bilklargjører/vikar

Jens-Arne Johansen

Jens-Arne Johansen

Selger - Bruktbilansvarlig

John Sandberg-Pedersen

90 89 02 16

john.pedersen@tbureau.no

John Sandberg-Pedersen

Selger Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Håvar Kampen

Kundemottaker Mercedes-Benz

Ketil Ottesen

90 36 72 19

ketil.ottesen@tbureau.no

Ketil Ottesen

Kundeansvarlig Kia, Peugeot, Citroen og Opel

Andreas Angell

47 62 89 05

andreas.angell@tbureau.no

Andreas Angell

Servicesjef Mercedes-Benz

Svein Olav Tande

91 13 73 11

svein.olav.tande@tbureau.no

Svein Olav Tande

Servicesjef KIA, Peugeot, Citroën og Opel

Elisabeth Martinsen

97 14 49 48

elisabeth.martinsen@tbureau.no

Elisabeth Martinsen

Kundeansvarlig

Knut Erling Karlsen

90 23 97 17

knut.erling.karlsen@tbureau.no

Knut Erling Karlsen

Garanti og produksjonsansvarlig

Richard Bergersen

90 61 86 95

richard.bergersen@tbureau.no

Richard Bergersen

Deleselger

Hugo Solhaug

90 36 44 89

hugo.solhaug@tbureau.no

Hugo Solhaug

Deleselger

Ketil Johansen

48 15 42 66

ketil.johansen@tbureau.no

Ketil Johansen

Sentralbord/Økonomi

Rose-Mari Rasmussen

90 16 51 21

rose.rasmussen@tbureau.no

Rose-Mari Rasmussen

Regnskapsansvarlig

Vibeke Hind

90 36 64 77

vibeke.hind@tbureau.no

Vibeke Hind

Daglig Leder

Steve Eliseussen

90 08 27 90

steve.eliseussen@tbureau.no

Steve Eliseussen
Cover for Teknisk Bureau Harstad
2,083
Teknisk Bureau Harstad

Teknisk Bureau Harstad

Velkommen til Teknisk Bureau Harstad AS - din autoriserte Peugeot, Citroen, Opel, Mercedes-Benz og KIA-forhandler i Harstad!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
19 timer siden
Teknisk Bureau Harstad

Vi på Teknisk Bureau Harstad ønsker å gratulere Brødrene Killi A her med Njål Killi med nok en ny Vito.
Bilen skal i jobb i morgen tidlig, da stiller man selvfølgelig opp på en søndag for gode kunder.
Vi takker nok en gang for tilliten og en meget hyggelig overlevering.

Trenger du varebil - kom innom eller ring Rudi 906 95 130
... Se merSe mindre

Vi på Teknisk Bureau Harstad ønsker å gratulere Brødrene Killi AS her med Njål Killi med nok en ny Vito. 
Bilen skal i jobb i morgen tidlig, da stiller man selvfølgelig opp på en søndag for gode kunder. 
Vi takker nok en gang for tilliten og en meget hyggelig overlevering. 

Trenger du varebil - kom innom eller ring Rudi 906 95 130
3 dager siden
Teknisk Bureau Harstad

Vi på Teknisk Bureau Harstad ønsker å gratulere Friborg bygg As med deres nye Mercedes Vito.

Dette er to biler som vises i bybildet.
Helt rått.
Blide snekkere klare for en hektisk høst.

Vi takker nok en gang for tilliten og en meget hyggelig overlevering.

Trenger du varebil - kom innom eller ring Rudi 906 95 130
... Se merSe mindre

Vi på Teknisk Bureau Harstad ønsker å gratulere Friborg bygg As med deres nye Mercedes Vito. 

Dette er to biler som vises i bybildet. 
Helt rått. 
Blide snekkere klare for en hektisk høst. 

Vi takker nok en gang for tilliten og en meget hyggelig overlevering. 

Trenger du varebil - kom innom eller ring Rudi 906 95 130

Kommenter på facebook

Grattis 😁👍

5 dager siden
Teknisk Bureau Harstad

Vi på Teknisk Bureau Harstad ønsker å gratulere Imtas Harstad med deres nye Mercedes Vito.

Dette er to meget godt utstyrte biler, klare til fremtidige oppdrag.

Vi takker nok en gang for tilliten og en meget hyggelig overlevering.

Trenger du varebil - kom innom eller ring Rudi 906 95 130
... Se merSe mindre

Vi på Teknisk Bureau Harstad ønsker å gratulere Imtas Harstad med deres nye Mercedes Vito. 

Dette er to meget godt utstyrte biler, klare til fremtidige oppdrag. 

Vi takker nok en gang for tilliten og en meget hyggelig overlevering. 

Trenger du varebil - kom innom eller ring Rudi 906 95 130
Last mer