Gå til innhold

Teknisk Bureau Harstad

Få et enkelt og trygt bilhold sammen med oss.

Våre medarbeidere er under kontinuerlig opplæring og sertifisering, og sitter inne med størst mulig kunnskap om våre bilmerker.

77 01 32 00

post.harstad@tbureau.no

Stangnesterminalen 2B, 9409 Harstad

Mercedes-Benz Citroën Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Bilsalg
Mandag – fredag: 08:00 – 16:00
Torsdag: 08:00 – 19:00
Lørdag:  11:00 – 14:00

Verksted
Mandag – fredag: 07:30 – 15:30

Delelager
Mandag – fredag: 07:30 – 16:00

Adresser

Post:
Stangnesterminalen 2B, 9409 Harstad

Faktura Teknisk Bureau Harstad AS:
EHF til org.nr. 915 945 902
e-post til: faktura.harstad@tbureau.no

Faktura Teknisk Bureau Last Harstad AS:
EHF til org.nr. 918 876 588
e-post til: faktura.harstadlast@tbureau.no

Kontaktpersoner

Bilklargjører

Rune Andreassen

Rune Andreassen

Bilklargjører

Tormund Nyheim

Tormund Nyheim

Bilklargjører/vikar

Jens-Arne Johansen

Jens-Arne Johansen

Selger - Bruktbilansvarlig

John Sandberg-Pedersen

90 89 02 16

john.pedersen@tbureau.no

John Sandberg-Pedersen

Selger Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Håvar Kampen

Kundemottaker Mercedes-Benz

Ketil Ottesen

90 36 72 19

ketil.ottesen@tbureau.no

Ketil Ottesen

Kundeansvarlig Kia, Peugeot, Citroen og Opel

Andreas Angell

47 62 89 05

andreas.angell@tbureau.no

Andreas Angell

Servicesjef Mercedes-Benz

Svein Olav Tande

91 13 73 11

svein.olav.tande@tbureau.no

Svein Olav Tande

Servicesjef KIA, Peugeot, Citroën og Opel

Elisabeth Martinsen

97 14 49 48

elisabeth.martinsen@tbureau.no

Elisabeth Martinsen

Kundeansvarlig

Knut Erling Karlsen

90 23 97 17

knut.erling.karlsen@tbureau.no

Knut Erling Karlsen

Garanti og produksjonsansvarlig

Richard Bergersen

90 61 86 95

richard.bergersen@tbureau.no

Richard Bergersen

Deleselger

Hugo Solhaug

90 36 44 89

hugo.solhaug@tbureau.no

Hugo Solhaug

Deleselger

Ketil Johansen

48 15 42 66

ketil.johansen@tbureau.no

Ketil Johansen

Sentralbord/Økonomi

Rose-Mari Rasmussen

90 16 51 21

rose.rasmussen@tbureau.no

Rose-Mari Rasmussen

Regnskapsansvarlig

Vibeke Hind

90 36 64 77

vibeke.hind@tbureau.no

Vibeke Hind

Daglig Leder

Steve Eliseussen

90 08 27 90

steve.eliseussen@tbureau.no

Steve Eliseussen
Cover for Teknisk Bureau Harstad
2,061
Teknisk Bureau Harstad

Teknisk Bureau Harstad

Velkommen til Teknisk Bureau Harstad AS - din autoriserte Peugeot, Citroen, Opel, Mercedes-Benz og KIA-forhandler i Harstad!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 dager siden
Teknisk Bureau Harstad

Steinar Markussen har opp gjennom tiden kjøpt mange kjøretøy, denne gangen blei det en fin Peugeot 3008.
Vi takker 🤝 Steinar for hyggelig handel, og ønsker dem lykke til med ny løve på tunet👍

Bilselger Gunnar Dahlberg, tlf. 47020900.
... Se merSe mindre

Steinar Markussen har opp gjennom tiden kjøpt mange kjøretøy, denne gangen blei det en fin Peugeot 3008.
Vi takker 🤝 Steinar for hyggelig handel, og ønsker dem lykke til med ny løve på tunet👍

Bilselger Gunnar Dahlberg, tlf. 47020900.

Kommenter på facebook

God bil det der. Fransk på sitt beste👍

Ingen Opel?😜

Gratulere.👍💪

Gratulerer 😊

Gratulere me ny bil pappa😃👍

Nydelig bil👍 Den dær med batteri å 50 mil rekkevidde det e drømmen 🤔

Gratulerer med ny bil👍

Gratulerer med ny bil👍

Gratulerer med ny bil👍👍👍

Gratulere med fin ny bil

Gratulerer.😄😄👍

Gratulerer😁

Gratulerer🙂

Gratulere👍👏👏

Gratulerer 🙂

Flotte steinar😊

🚘Gratulerer 🚘

Gratulere 😃🎉

Gratulerer😀

Gratulerer med ny bil 😉

Gratulerer med ny bil 😊👍

Gratulerer Steinar

Gratulerer!

Gratulere med ny bil

👍

View more comments

3 dager siden
Teknisk Bureau Harstad

#htannonse

Et bilde sier mer enn tusen ord 😊 Ring oss idag.
... Se merSe mindre

#htannonse

Et bilde sier mer enn tusen ord 😊 Ring oss idag.

Kommenter på facebook

Thor Are Johnsen bytt inn partneren

Last mer