Gå til innhold

Teknisk Bureau Finnsnes

På Finnsnes selger vi både nye biler og tilbyr bruktbiler. Vi har autorisert verksted for våre merker, men gjør også reparasjoner av andre bilmerker.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, bilpleie, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring!

Vi gjør oppmerksom på at Mercedes-benz selges via Teknisk Bureau Tromsø og Peugeot selges via Teknisk Bureau Bardufoss.

77 85 10 20

post.abil@bos.no

Strandveien 68, 9350 Finnsnes

Mercedes-Benz Citroën Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Salg:
Hverdager 08:00 – 16:00
Lørdag Stengt

Verksted:
Hverdager 07:30 – 15:30
Lørdag Stengt

Adresser

Post:
Strandveien 68, 9350 Finnsnes

Faktura Teknisk Bureau Finnsnes AS:
EHF til org.nr. 991 075 682
e-post til: faktura.finnsnes@tbureau.no

Kontaktpersoner

Selger

Øystein Berntzen

93 26 63 25

oystein.berntzen@bos.no

Øystein Berntzen

Selger

Kristian Svendsen

40 08 29 22

kristian.svendsen@bos.no

Kristian Svendsen

Selger

Kristian Svendsen

40 08 29 22

kristian.svendsen@bos.no

Kristian Svendsen

Selger

Øystein Berntzen

93 26 63 25

oystein.berntzen@bos.no

Øystein Berntzen

Selger

Kristian Svendsen

40 08 29 22

kristian.svendsen@bos.no

Kristian Svendsen

Teknisk leder verksted

Arild Simonsen

77 85 10 20

arild.simonsen@bos.no

Arild Simonsen

Kundeansvarlig servicemarked

Wegard Jacobsen

77 85 10 20

wegard.andre.jacobsen@bos.no

Wegard Jacobsen

Kundeansvarlig servicemarked

Ingvild Anita Gundersen

77 85 10 20

ingvild.gundersen@bos.no

Ingvild Anita Gundersen

Deleansvarlig

Jørgen Simonsen

77 85 10 20

jorgen.simonsen@bos.no

Jørgen Simonsen

Daglig leder

Kaj-Hugo Brynjulfsen

90 54 61 00

kaj-hugo.brynjulfsen@bos.no

Kaj-Hugo Brynjulfsen

Økonomikonsulent

Hennie Jakobsen

91 85 38 20

hennie.jakobsen@tbureau.no

Hennie Jakobsen
Cover for Teknisk Bureau Finnsnes
684
Teknisk Bureau Finnsnes

Teknisk Bureau Finnsnes

Teknisk Bureau Finnsnes er forhandler av KIA og CITROEN. Vi selger MERCEDES-BENZ via vår forhandler i Tromsø. Teknisk Bureau Finnsnes er tilknyttet MEKONOMEN og reparerer alle biler. Åpningstider er Man-fre: 07.30-16.00

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 måneder siden
Teknisk Bureau Finnsnes

Mercedez-Bens EQS er på plass. Det holdes langåpent i dag, torsdag til 19:00. Åpningstid lørdag 21.mai er 10:00 - 14:00
Butikken har mange stjerner på plass denne uken.
Velkmmen innom.
... Se merSe mindre

Mercedez-Bens EQS er på plass. Det holdes langåpent i dag, torsdag til 19:00. Åpningstid lørdag 21.mai er 10:00 - 14:00
Butikken har mange stjerner på plass denne uken. 
Velkmmen innom.
Last mer