Gå til innhold

Forsiden

Klar for en bilprat?
Lyst å prøvekjøre?

Snakk med en av oss i dag, så skal vi hjelpe deg
å finne bilen som dekker dine ønsker og behov.

Terje Karlsen

Bruktbil selger

Terje Karlsen

95 05 83 01

terje.karlsen@tbureau.no

Freddy Pettersen

Kia personbil

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Stian Olaisen

Mercedes-Benz personbil

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Jr.selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Peugeot varebil

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Mercedes-Benz varebil

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Ronny Andersen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Siste bruktbiler

Mercedes-Benz C-Klasse

Mercedes-Benz C-Klasse C250 TBT 204 HK 4Matic Aut, Skinn, Navi, Luft, LED 2015, 72 276 km, kr 409 000,-

kr 409.000

Årsmodell 2015

KM.stand 72 276

Kia Sorento

Kia Sorento 2,2 CRDi 200 HK, GT-Line Aut. Mye utstyr, Demo, 7-seter 2018, 30 289 km, kr 689 000,-

kr 689.000

Årsmodell 2018

KM.stand 30 289

Mercedes-Benz C-Klasse

Mercedes-Benz C-Klasse C180d BT 122HK Aut. Avantgarde, LED, H. Feste, DAB+ 2018, 3 000 km, kr 425 000,-

kr 425.000

Årsmodell 2018

KM.stand 3000

NYHETER

Elektriske Kia dager

Torsdag 4. og Fredag 5. April blir servert elektrisk god kaffe og kake på byrået. Velkommen

Verksted

Vårt bilverksted i Tromsø har stor kapasitet. Vi tar inn personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bestill verkstedtime

Døgnåpen bilvask

Vaskehallen er alltid åpen,
og etter kl 17 får du 10 % rabatt!

Mer om bilvask

Alle tjenester

Vi hjelper deg med det aller meste relatert til ditt kjøretøy. Se full oversikt over tjenestene, finn kontaktperson eller send inn bestillingsskjema for en prat eller timebestilling.

Verksted og tjenester