Gå til innhold

Forsiden

Klar for en bilprat?
Lyst å prøvekjøre?

Snakk med en av oss i dag, så skal vi hjelpe deg
å finne bilen som dekker dine ønsker og behov.

Terje Karlsen

Bruktbil selger

Terje Karlsen

95 05 83 01

terje.karlsen@tbureau.no

Freddy Pettersen

Kia personbil

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Stian Olaisen

Mercedes-Benz personbil

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Jr.selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Peugeot varebil

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Mercedes-Benz varebil

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Ronny Andersen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Siste bruktbiler

Mercedes-Benz V-Klasse

Mercedes-Benz V-Klasse V250d 4Matic Aut. Skinn, Navi, LED, Webasto, H. Feste, 8s 2017, 139 343 km, kr 779 000,-

kr 779.000

Årsmodell 2017

KM.stand 139 343

Mercedes-Benz C-Klasse

Mercedes-Benz C-Klasse C250 CDI BT 4Matic, Avantgarde Aut. Navi, R. Kamera, LE 2015, 50 503 km, kr 385 000,-

kr 385.000

Årsmodell 2015

KM.stand 50 503

Kia Sportage

Kia Sportage 2,0 CRDi 4WD Jubileum, Navi, R. Kamera, Oppv.Ratt, DAB+ 2015, 56 109 km, kr 269 000,-

kr 269.000

Årsmodell 2015

KM.stand 56 109

NYHETER

SELGER PEUGEOT PERSONBIL

Vi søker en person er «sulten» på å selge bil og i tillegg har passion for Peugeot som bilmerke.

Raske fakta Elbil

Kia er ledende på utvikling av elektriske biler.

Nye Kia e-Soul med doblet batterikapasitet og rekkevidde på 452 kilometer.

«Nye e-Soul lanseres i april, og 4. mars åpner vi for reservasjon av bilen», sier Irene Solstad, Adm. Direktør for Kia i Bertel O. Steen AS.

Verksted

Vårt bilverksted i Tromsø har stor kapasitet. Vi tar inn personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bestill verkstedtime

Døgnåpen bilvask

Vaskehallen er alltid åpen,
og etter kl 17 får du 10 % rabatt!

Mer om bilvask

Alle tjenester

Vi hjelper deg med det aller meste relatert til ditt kjøretøy. Se full oversikt over tjenestene, finn kontaktperson eller send inn bestillingsskjema for en prat eller timebestilling.

Verksted og tjenester