Gå til innhold

Forsiden

Klar for en bilprat?
Lyst å prøvekjøre?

Snakk med en av oss i dag, så skal vi hjelpe deg
å finne bilen som dekker dine ønsker og behov.

Freddy Pettersen

Kia personbil

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Terese Larsen

Peugeot personbil

Terese Larsen

91 19 43 96

terese.larsen@tbureau.no

Stian Olaisen

Mercedes-Benz personbil

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Jr.selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Terje Karlsen

Bruktbil selger

Terje Karlsen

95 05 83 01

terje.karlsen@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Mercedes-Benz varebil

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Peugeot varebil

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Siste bruktbiler

Citroen Jumpy

Citroen Jumpy 2,0 HDi 128 HK L2H1, AC, Skyvedører x 2, H. Feste, DAB+ 2016, 13 220 km, kr 199 000,-

kr 199.000

Årsmodell 2016

KM.stand 13 220

Mercedes-Benz A-Klasse

Mercedes-Benz A-Klasse A180i Aut, AMG, Glasstak, LED, R. Kamera, DAB+ 2016, 26 249 km, kr 259 000,-

kr 259.000

Årsmodell 2016

KM.stand 26 249

Mercedes-Benz V-Klasse

Mercedes-Benz V-Klasse V250d 4Matic Aut. Skinn, Navi, LED, Webasto, H. Feste, 8s 2017, 134 565 km, kr 779 000,-

kr 779.000

Årsmodell 2017

KM.stand 134 565

NYHETER

Årets forhandler – Mercedes-Benz personbil

Vi er superstolt og takknemlig for å ha mottatt prisen Årets forhandler – Mercedes-Benz personbil 2018

Proff Minimesse 15-16.feb

Vi er invitert til å få delta på Proff Minimesse i regi av Flisekompaniet og Varmefag Tromsø.

Lansering Nye B-Klasse

Vi ønsker velkommen til lansering lørdag 16. februar hos oss på Teknisk Bureau.

Verksted

Vårt bilverksted i Tromsø har stor kapasitet. Vi tar inn personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bestill verkstedtime

Døgnåpen bilvask

Vaskehallen er alltid åpen,
og etter kl 17 får du 10 % rabatt!

Mer om bilvask

Alle tjenester

Vi hjelper deg med det aller meste relatert til ditt kjøretøy. Se full oversikt over tjenestene, finn kontaktperson eller send inn bestillingsskjema for en prat eller timebestilling.

Verksted og tjenester