Gå til innhold

Forsiden

Klar for en bilprat?
Lyst å prøvekjøre?

Snakk med en av oss i dag, så skal vi hjelpe deg
å finne bilen som dekker dine ønsker og behov.

Terje Karlsen

Bruktbil selger

Terje Karlsen

95 05 83 01

terje.karlsen@tbureau.no

Freddy Pettersen

Kia personbil

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Stian Olaisen

Mercedes-Benz personbil

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Peugeot varebil

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Mercedes-Benz varebil

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Ronny Andersen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Siste bruktbiler

Peugeot 2008

Peugeot 2008 Allure 1,6 e-HDI 93 HK EMG/Aut. Glasstak, Cruise, DAB+ 2014, 56 535 km, kr 139 000,-

kr 139.000

Årsmodell 2014

KM.stand 56 535

Peugeot 5008

Peugeot 5008 Allure 2,0 BlueHDi 150 HK, Skinn, Navi, Glasstak, H.Feste 2015, 53 086 km, kr 239 000,-

kr 239.000

Årsmodell 2015

KM.stand 53 086

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA 180i SB, Aut. Orange Art Edition, AMG, Exclusivpakke 2015, 40 612 km, kr 299 000,-

kr 299.000

Årsmodell 2015

KM.stand 40 612

NYHETER

Topplassering for Kia

Kia Sportage er inne på topp 10-listen over biler med minst feil.

Peugeot 508SW

Velkommen til VIP lansering

Verksted

Vårt bilverksted i Tromsø har stor kapasitet. Vi tar inn personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bestill verkstedtime

Døgnåpen bilvask

Vaskehallen er alltid åpen,
og etter kl 17 får du 10 % rabatt!

Mer om bilvask

Alle tjenester

Vi hjelper deg med det aller meste relatert til ditt kjøretøy. Se full oversikt over tjenestene, finn kontaktperson eller send inn bestillingsskjema for en prat eller timebestilling.

Verksted og tjenester