Gå til innhold

Forsiden

Klar for en bilprat?
Lyst å prøvekjøre?

Snakk med en av oss i dag, så skal vi hjelpe deg
å finne bilen som dekker dine ønsker og behov.

Terje Karlsen

Bruktbil selger

Terje Karlsen

95 05 83 01

terje.karlsen@tbureau.no

Freddy Pettersen

Kia personbil

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Stian Olaisen

Mercedes-Benz personbil

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Jr.selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Peugeot varebil

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Mercedes-Benz varebil

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Ronny Andersen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Siste bruktbiler

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA 180i Bensin AMG Line, Aut. Demo, LED, R. Kamera, DAB+ 2018, 8 156 km, kr 339 000,-

kr 339.000

Årsmodell 2018

KM.stand 8156

Kia Sportage

Kia Sportage 1,6i T-GDI Bensin 177 HK GT-Line 4WD, Aut. Mye utstyr 2016, 31 095 km, kr 389 000,-

kr 389.000

Årsmodell 2016

KM.stand 31 095

Mercedes-Benz C-Klasse

Mercedes-Benz C-Klasse C250 CDI BT 4Matic, Avantgarde Aut. Navi, R. Kamera, LE 2015, 50 503 km, kr 355 000,-

kr 355.000

Årsmodell 2015

KM.stand 50 503

NYHETER

Nye Mercedes-Benz CLA Coupé

Høyteknologisk designperle på plass i Tromsø og klar for prøvekjøring.
CLA Coupé venter på deg.

Ledig stilling lærlinger

Våren er kommet og vi har nå mulighet for å ta inn flere lærlinger.
SØK NÅ!

AMG dager på Teknisk Bureau

Kom – Se & Hør
29. og 30. april 08.00 – 16.30

Verksted

Vårt bilverksted i Tromsø har stor kapasitet. Vi tar inn personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bestill verkstedtime

Døgnåpen bilvask

Vaskehallen er alltid åpen,
og etter kl 17 får du 10 % rabatt!

Mer om bilvask

Alle tjenester

Vi hjelper deg med det aller meste relatert til ditt kjøretøy. Se full oversikt over tjenestene, finn kontaktperson eller send inn bestillingsskjema for en prat eller timebestilling.

Verksted og tjenester