Gå til innhold

Forsiden

Klar for en bilprat?

Snakk med en av oss i dag, så skal vi hjelpe deg
å finne bilen som dekker dine ønsker og behov.

Lyst å prøvekjøre?

Freddy Pettersen

Selger Kia og Opel

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Håkon Matsson

Selger Peugeot, Opel, Citroën

Håkon Matsson

94 42 66 13

haakon.matsson@tbureau.no

Stian Olaisen

Mercedes-Benz personbil

Stian Olaisen

92 89 83 55

stian.olaisen@tbureau.no

Alexander Davidsen

Selger Mercedes-Benz

Alexander Davidsen

93 28 36 57

Alexander.davidsen@tbureau.no

Terje Karlsen

Bruktbil selger

Terje Karlsen

95 05 83 01

terje.karlsen@tbureau.no

Roy E. Pedersen

Selger Peugeot, Opel, Citroën varebil

Roy E. Pedersen

97 57 29 42

roy.pedersen@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Mercedes-Benz varebil

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Torbjørn Simonsen

Selger varebil/lastebil/buss

Torbjørn Simonsen

94 17 76 09

torbjorn.simonsen@tbureau.no

Ronny Andersen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Siste bruktbiler

Toyota Proace

Toyota Proace 2,0 D 177 Comfort Plus L2H1 Aut/Ryggekamera/Hengerfeste 2018, 38 936 km, kr 269 000,-

kr 269.000

Årsmodell 2018

KM.stand 38 936

Jaguar I-PACE

Jaguar I-PACE EV400 AWD Auto HSE Fint ustyrt! 2020, 33 772 km, kr 649 000,-

kr 649.000

Årsmodell 2020

KM.stand 33 772

Peugeot 208

Peugeot 208 Active Style 1,2i PureTech 82 HK/Glasstak/Ryggevarslere 2016, 45 541 km, kr 119 000,-

kr 119.000

Årsmodell 2016

KM.stand 45 541

NYHETER

Kia i Midt-Troms

Våre forhandlere på Bardufoss og Finnsnes hjelper deg gjerne med å finne rette Kia for deg.

Opel Mokka-e på tur

Kom – Se & Prøv på Finnsnes og Bardufoss

Mercedes-Benz Roadtrip

kom, se og prøvekjør stjerner på Finnsnes 9. – 12. juni og på Bardufoss 16. – 19. juni

Verksted

Vårt bilverksted i Tromsø har stor kapasitet. Vi tar inn personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bestill verkstedtime

Døgnåpen bilvask

Vaskehallen er alltid åpen,
og etter kl 17 får du 10 % rabatt!

Mer om bilvask

Alle tjenester

Vi hjelper deg med det aller meste relatert til ditt kjøretøy. Se full oversikt over tjenestene, finn kontaktperson eller send inn bestillingsskjema for en prat eller timebestilling.

Verksted og tjenester